BetTop.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
BetTop
Admin
Posts : 237
Join date : 29/05/2022
https://bettop.forumgreek.com

Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ Empty Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ

Κυρ Νοε 05, 2023 5:57 pm
Χαίρετε φίλοι μου.
Ενα πολύ δυνατό και ταυτόχρονα Στατιστικό σύστημα προτείνω για αύριο.
12 τριπλές ( άρα δε μας πονάει το κεφάλι μας για το πλήρες) και ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ για 10άδα με μόνο 168 στήλες.
Το σύστημα αποτελείται απο 13 ομίλους με περίπου 120 όρους ( πιστέψτε με , πολύ πιθανό να περνάνε όλοι )

Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ 150


Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ 228


Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ 314

Καλή μας επιτυχία!

Αρέσει στους χρήστες sotos και Terminus

avatar
Terminus
Posts : 32
Join date : 17/02/2023

Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ Empty Απ: Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ

Κυρ Νοε 05, 2023 6:24 pm
Καλή επιτυχία Γιώργο! Με ποιο πρόγραμμα το έφτιαξες; Οι όροι είναι πολλοί για να τους βάλεις εδώ φαντάζομαι.
avatar
Terminus
Posts : 32
Join date : 17/02/2023

Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ Empty Απ: Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ

Κυρ Νοε 05, 2023 6:25 pm
Τώρα το παρατήρησα. Το έχεις με τον Διόφαντο.
avatar
BetTop
Admin
Posts : 237
Join date : 29/05/2022
https://bettop.forumgreek.com

Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ Empty Απ: Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ

Κυρ Νοε 05, 2023 6:31 pm
Ναί αγαπητέ φίλε, στο Διόφαντο.Και όντως επειδή οι όροι είναι πάρα πολλοί δεν τους ανέβασα.
Τους έχω όμως σε pdf οπότε εαν χρειαστεί θα ανεβάσω αυτό.
Πες μου κάτι αγαπητέ φίλε, εσύ φτιάχνεις κάτι σε σύστημα η έστω κάτι άλλο?Θέλω να πώ, εμπνέεσαι από κάτι που ανεβάζουμε εδώ η έχεις ένα δικό σου τρόπο που δεν τον αλλάζεις με τίποτα.
Θα ήθελα να μου πείς τι παίζεις στο στοίχημα ...
Τα λέμε αγαπητέ...

Αρέσει στους χρήστες Dhmos και Terminus

avatar
Terminus
Posts : 32
Join date : 17/02/2023

Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ Empty Απ: Huge System 12 ΤΡΙΠΛΩΝ

Κυρ Νοε 05, 2023 7:20 pm
Κοίταξε! Παίζω κυρίως ιντερνετικά στην Στοίχημαν, κυρίως δυάδες. Είναι δύσκολο να παίξεις στήλες πολλές με σύστημα κυρίως από άποψη χρόνου υποβολής του στοιχήματος. Δεν έχω ακόμη τον Διόφαντο. Επικοινώνησα με τον κατασκευαστή αλλά δέχεται πληρωμή μόνο με paypal κι όχι τραπεζική μεταφορά. Μάλλον θα αναγκαστώ να κάνω paypal αν και δεν ξέρω πως γίνεται η διαδικασία. Φαντάζομαι μέσω Διόφαντου εκτυπώνονται οι στήλες για να παιχτούν στον ΟΠΑΠ. Με ενδιαφέρουν όμως τα συστήματα γιατί ήμουν παλιά παίκτης ΠΡΟΠΟ κι είχα το πρόγραμμα του Σάμιου με βασικές κλπ. Άρα δεν είμαι ανίδεος σ΄αυτό. Βέβαια με δυάδες και τριάδες πας για μεροκάματο κι όχι να σου κάτσει μια καλή. Με ενδιαφέρει πάρα πολύ και η στατιστική που σου δίνει πλεονέκτημα στην πρόγνωση πχ poisson.

Αρέσει στους χρήστες BetTop και Dhmos

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης